Header

درباره ایران دی‌جی

وب سایت ایران دی جی از فروردین ماه سال خورشیدی 1397 فعالیت خود را آغاز کرد.

با سلام و احترام و عرض ادب خدمت همه موسیقی دوستان، هنرمندان، بازدیدکنندگان و همراهان گرامی. باعث افتخار و خشنودی است که خبر مهم و ویژه ای را به استحضار شما عزیزان برسانیم:

بشارت و تبریک برای افتتاح سایت ایران دی جی دات آی آر در آغاز سال نو به علاقه مندان و دوستداران هنر و موسیقی که می‌توانند به آسانی و رایگان از محتوای این سامانه بهره‌مند شوند.

به امید یزدان بزرگ این شروع خوش‌یمن و مبارک با حمایت شما هنر دوستان، برای تیم «ایران دی جی» انگیزه‌ای صد چندان به همراه خواهد داشت.

تلاش ما بر این است که به شناساندن زیبایی هر چه بیشتر موسیقی به ویژه موسیقی ایرانی کمکی کرده باشیم. امیدواریم بتوانیم در مسیر شکوفایی استعداد های ناب ایران زمین و آفرینش تجربه های جدید با همراهی شما دوستان گرامی گامی موثر برداریم.

ایران دی جی سال نو را به تمامی دوستداران و اهالی فرهنگ و هنر شادباش می‌گوید و سالی همراه با سلامتی، سرشاز از خبر های خوب، اتفاق‌های هیجان انگیز، امید و سربلندی را برای شما عزیزان آرزو می‌کند.

سایت ایران دی‌جی برای شما تاسیس شده است. خواهشمندیم دیدگاه‌ها، پیشنهاد‌ها و هر خدمتی که می خواهید را با ما در میان بگذارید.